Požičovňa vozidiel AutoPepPe.eu
Požičovňa áut Cars - Transport, s. r. o. so sídlom v Spišskej Novej Vsi, ponúka krátkodobé i dlhodobé prenájmy osobných a dodavkových vozidiel za nízke ceny.
Máme jasne stanovenú prioritu, ktorú predstavuje vaša bezpečnosť na cestách. Dôraz preto kladieme na pravidelnú údržbu vozidiel. Prenajať si vozidlá z o nás znamená zvoliť si spoľahlivého partnera.

Cieľom našej autopožičovne je poskytovať 100% služby za primerané ceny. Všetky naše autá spĺňajú štandardy kvality a kritériá bezpečnosti, sú spoľahlivé a vždy čisté. K dispozícii máte výber zo širokej škály vozidiel, a to  v štyroch rôznych kategóriách. Auto si môžete prenajať aj s doplnkami. V prípade záujmu vám v rámci Spišskej Novej Vsi pristavíme vozidlo na vami určenú adrese.

Rezervácia prenájmu vozidla je veľmi jednoduchá a rýchla. Auto si môžete objednať buď online na stránke, alebo prostredníctvom e-mailu. Sme flexibilná spoločnosť, čo dokazujeme aj tým, že sme vám k dispozícií 365 dní v roku. Naša požičovňa áut vám umožňuje bez problémov upraviť rezerváciu alebo ju bezplatne zrušiť.
Špičkovú spoluprácu s našou autopožičovňou už ocenilo mnoho klientov. Veríme, že náš prístup a poskytované služby prispejú aj k vašej spokojnosti.

Želáme vám veľa šťastných kilometrov!

Máte záujem o auto?

V prípade záujmu o kúpu auta alebo záujem o dovoz auta nás kontaktuje.